MAGAZİN Haber Girişi : 27 Ekim 2023 17:56

Acun Ilıcalı'nın kansız açıklaması oyuncu Serkay Tütüncü'yü çileden çıkardı! Ağzına geleni söyledi 

   Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Nur Tuğba ile Laf Aramızda programına konuk oldu. Burada samimi açıklamalarda bulunan Ilıcalı, isim vermeden Survivor’a çağırdığı için pişman olduğu kişilerden bahsetti. 

ALPARSLAN DİYARI- Kendisine yöneltilen ‘Survivor’a keşke almasaydım dediğiniz kimse var mı?’ sorusuna yanıt veren ve isim vermeden eleştiride bulunan Acun Ilıcalı, ‘Var, birkaç kansız çıktı. Çoğunu biz ünlü yaptık, bizim sayemizde dizide oynuyor. Survivor’ı soruyorlar ‘Survivor’ı bana sormayın diyor’ ben de aradım ‘Kardeşim meraktan soruyorum sen nasıl ünlü oldun?’ dedim. Ben çıktıktan sonra seyrettim bölümleri, bana yanlış olmuş dedi. Çıktıktan sonra bizde bir program yaptın dedim. Nankör insan, kansız adam sevmem. Ben kimseden teşekkür istemedim. Dokunduğum insanların birçoğu da güzel şeyler söyler. Bana bakışıyla insanlar belli ediyor zaten. Ama nankörlüğü affetmem.’ dedi.


SERKAY TÜTÜNCÜ AÇIKLAMA YAPTI

 

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları sonrası Serkay Tütüncü sert bir açıklama yaparak şunları yazdı


Yıllardır televizyon programları yapıyorsun yapımcılık yapıyorsun kanal sahibisin falan senin programına gelip barını yoğunluğu koyan yarışmacılara yarışmacına kansız diyorsun Ne kadar ayıp yaptın kansız değilim Acun abi çok şükür Kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim röportajım sonrası telefon konuşmamızı da Gayet net hatırlıyorum nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve birçoğunda haklı olabilirsin kaçırmış olabiliriz demiştin para bendeydi de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim Bilseydim o kadarını emin ol kabul etmezdim bunu da telefonda sana söylemiştim ama yine dinlememişsin Belli ki sana el feneri Divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için Ben hiçbir zaman onlardan olmadım Kusuruma bakmayacaksın Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım internetten başvurdum elemelere geldim seçildim Ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti kariyerimi All Star şampiyonu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya gerçekten Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim Bence iyice canınız sıkılmasın Hadi eyvallah


HABER MERKEZİ