BULANIK Haber Girişi : 19 Kasım 2023 03:00

Bulanık’ta o isim Belediye Başkanı aday adayı oldu!

Av. Tuba Gökdağ Çağlar, AK Parti'den aday adaylığını açıkladı.

ALPARSLAN DİYARI-Muş’un Bulanık İlçesinde siyasi atmosfer giderek ısınırken, dikkat çekici bir isim Bulanık Belediye Başkanlığı için aday adaylığını resmen duyurdu.

 

BASINA AÇIKLAMALARDA BULUNDU

 

Adaylığı için basına açıklamada bulunan Av. Tuba Gökdağ Çağlar , " Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'ın kurduğu AK Parti'den Bulanık Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum ve bu süreçte sizlerin duasını ve desteğini istiyorum" dedi.

 

Gökdağ Çağlar, ilçenin sorunlarını ve çözüm yollarını iyi bildiğini vurgulayarak  ""Yürekten inanıyorum ki sahada bizlere gösterdiğiniz yakın ilgi, alaka ve samimiyet, bu aday adaylık sürecinde ve yerel seçimlerde sahaya ve sandığa en iyi şekilde yansıyacaktır."  Dedi.

 

Bulanık halkının hizmetin en iyisine layık olduğuna inanarak sözlerini noktalayan Gökdağ Çağlar, "Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki dünde, bugün de yarın da Bulanık, hizmetin en iyisine layıktır" dedi.

 

 

Av. Tuba Gökdağ Çağlar, Kimdir?

 

Av .Tuba Gökdağ Çağlar, Doğma Büyüme Bulanıklı , 12 yıldır Bulanık 'ta Avukatlık yapan halkına hizmet etmeyi seven,  Bulanık İlçesine yenilikleri ve güzel hizmetleri  getirmeyi hedefleyen Ak Parti Bulanık Belediye Başkan Aday adayıdır.

 

 


HABER MERKEZİ