YAŞAM Haber Girişi : 21 Kasım 2023 09:24

Kalbi yumuşak  olan 3 burç hangileri? İşte detaylart…

Astrolojiye göre içinde hiç kötülük olmayan, kalbi pırıl pırıl 3 burç belli oldu. Bu burçlardan kötülük beklemeyin.

ALPARSLAN DİYARI- Astrolojide diğer burçlara nazaran çok daha sakin, soğukkanlı, huzurlu ve iyiliksever burçlar belli oldu. Bu burçtaki insanların parolası barış, anlaşma, uyumdur.

 

İşte kalbi tertemiz olan 3 burç...

 

TERAZİ BURCU

 

Kötülükten en uzak burçlar listesinde ilk sıra elbette Terazi burçlarına ayrılıyor. Adil yapısı, elindekileri karşısındaki kişiye düşünmeden sunan cömert yapısı ve iyilik dolu halleri ile Terazi burçları, listenin ilk sırasını kimseye kaptırmıyor. Burçlar birer renk olsaydı, Terazi kesinlikle saflığı ve iyi kalbiyle beyazı alırdı.

 

 

BALIK BURCU

 

Burçlar ve iyilik dendiğinde ikinci sırada Balık burcu yer alıyor. İçine kapanık ve duygusal halleriyle bilinen Balık burçları aslında çok cömert ve iyi kalplidir. Karşısındaki kişi için tüm fedakarlıkları üstelik sessiz sakin yapmayı göze alan Balık burçları, karşısındaki kişinin asla kötülüğünü istemez ve hep iyi olmaya çalışır.

 

BAŞAK BURCU

 

Listenin üçüncü sırasında ise Başak burçları yer alıyor. Başak burçları dışarıdan bakıldığında soğuk, gaddar bir görünüme sahip olabilir. Düzenli ve titiz halleriyle nam salmış olan Başak burçları, insan ilişkilerinde de düşüncelerini aynı titizlikle kontrol eder ve karşısındaki kişinin kötülüğünü istemez. İlla karşısındaki kişiye bir kötülük yapacaksa Başak burçları, bunun yerine iyiliğini istememeyi tercih eder.

 

HABER MERKEZİ