EĞİTİM Haber Girişi : 11 Şubat 2024 10:48

Öğrencileri sevindirecek haber verildi! Hesaplara 80 bin lira yatırılacak

Öğrencileri sevindirecek haber verildi! Hesaplara 80 bin lira yatırılacak
Eğitim hayatlarına devam eden öğrenciler için benzersiz bir fırsat ortaya çıktı! Bir banka, öğrencilere 80 bin TL'ye kadar faizsiz kredi fırsatı sunuyor. İşte ödeme detayları...

ALPARSLAN DİYARI- Farklı faiz oranlarıyla kredi imkanı sunan bankalar, çeşitli tutarlarda kredi fırsatı sağlıyorlar. Ziraat Bankası, yeni ödeme seçenekleriyle öğrencileri de kapsayan bir program başlattı.

 

Eğitim sektöründeki öğrencilere ve ailelerine yönelik geniş finansman programı oluşturan Ziraat Bankası, öğrencilerin maddi sıkıntı yaşamadan eğitimlerine devam edebilmeleri için 80.000 TL'lik kredi fırsatı sunuyor.

 

36 ay vade seçeneğiyle sunulan bu finansman desteği, öğrencilerin rahat bir şekilde eğitim hayatlarına devam etmelerini amaçlıyor. İşte ödeme detayları…

 

 

ZİRAAT BANKASI ÖĞRENCİ DESTEĞİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

 

Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi desteği, öğrencinin eğitim masraflarını karşılamak üzere öğrenci, veli, aile üyesi veya akrabasının başvurması gerekiyor. Başvuracak kişilerin kimlik belgesi ve eğitim belgesini yanlarında bulundurmaları önemlidir. Başvurular, herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden yapılabiliyor.

 

Kredi desteği kapsamında başvuru formunu doldurarak ve gerekli belgeleri teslim ettiğinizde başvuru süreciniz başlatılır.

 

Geri ödemeler aylık taksitler halinde yapılır ve geri ödeme tutarı kredi tutarına ve istenilen süreye göre değişebileceği belirtildi.

 

 

"HABER MERKEZİ"