MANŞET Haber Girişi : 12 Kasım 2023 12:08

Tarım Kredi'den 2 günlük kaçırılmayacak indirim!  7-8-10 TL’lik fiyatlarla…Poşetler ağzına kadar dolacak

Tarım Kredi'den 2 günlük kaçırılmayacak indirim!  7-8-10 TL’lik fiyatlarla…Poşetler ağzına kadar dolacak
Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sağlayan Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri, 2 gün boyunca sürecek indirimin detaylarını paylaştı.

 

 

ALPARSLAN DİYARI- 6 ürün dip fiyattan satışa çıkarılırken vatandaşta marketin yolunu tutuyor. 7,8,10 TL'lik fiyatlarla satışa çıkarılan ürünleri kaçıranlar pişman olacak.

 

Marketler tarafından yapılan indirim kampanyaları dikkatle takip edilirken Tarım Kredi ürün fiyatlarını dibe çekti. Asgari ücretle geçim her geçen gün zor bir hale gelirken artan fiyatlar da vatandaşın bütçesini zorluyor. Marketler tarafından yapılan indirim kampanyaları dikkatle takip edilirken Tarım Kredi Kooperatif Marketleri müşterilerin yüzünü güldürecek indirimlerle geldi.

 

FİYATLAR DÜŞTÜKÇE DÜŞÜYOR

 

Enflasyon ve hayat pahalılığı derken artan ürün fiyatları da bütçeleri zorluyor. Tasarruf yapmak isteyen vatandaşlar indirim kampanyalarını araştırmaya devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri 2 gün sürecek indirimin detaylarını paylaştı. 6 ürünün dip fiyattan satılacağını duyuran Tarım Kredi Kooperatif marketleri indirim ürünlerini de tek tek açıkladı. Cumartesi günü başlayan indirim Pazar günü de devam edecek. Tarım Kredi Kooperatif Marketleri indirim ürünleri şu şekildedir:

 

 

 

HABER MERKEZİ