MUŞ Düzenleme Tarihi : 05 Mayıs 2024 00:30 Haber Girişi : 05 Mayıs 2024 00:08

Trabzon’da Muş Rüzgarı! Görkemli düğünle dünya evine girdiler

Trabzon’da Muş Rüzgarı! Görkemli düğünle dünya evine girdiler
İstanbul’da yaşayan ve tanınan Muşlu İş İnsanı Mehmetşah Dursun ve Ayten Dursun’un biricik kızları Gülşah Dursun Trabzon’da görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi.
Trabzon’da Muş Rüzgarı! Görkemli düğünle dünya evine girdiler

ALPARSLAN DİYARI- İstanbul’da yaşayan ve Muş’un tanınmış ailelerinden Mehmetşah ve Ayten Dursun’un biricik kızları Gülşah Dursun, Trabzon’da yaşayan Adem ve Hülya Yıldırım’ın oğulları Fatih Yıldırım Trabzon Maçka’da düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

 

 

 

 

Trabzon’un Maçka İlçesi Golden Stone Düğün salonunda gerçekleşen düğün törenine, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım, Maçka Kaymakamı Abdullah Huzeyfe Çakmak, Muş Vakfı Onursal Başkanı Dr. Orhan Sami Gültekin, Muş Vakfı Başkanı Ulvi Eroğlu, Muş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Emrullah Özbey, Muş Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri, Şener Düzener,  Mahsun Gökçur, Mehmet Başak, Muhittin Bingöl, Cüneyt Keçkeç,  İstanbul Anadolu yakası Muş-Der Başkanı Yılmaz Bozyiğit, İş insanı Ali Kemal Sayar, İş insanı Hayati Şahin, İstanbul ve Muştan gelen çok sayıda iş insanı  davete katıldı.

 

 

 

 

 

 

Genç çiftin nikâh şahidi Trabzon Valisi Azizi Yıldırım, Muş Vakfı Onursal Başkanı Dr. Orhan Sami Gültekin, Muş Vakfı Başkanı Ulvi Eroğlu ve Aydın Korkmaz yaptı. Horonların tepildiği, halayların çekildiği düğünde bir ömür boyu mutluluğa evet diyen çift gönüllerince eğlendi.

 

 

 

 

 

Düğün töreninde konuşan Mehmetşah Dursun, “Bu mutlu ve güzel günümüzü bizimle paylaşmak üzere gelen tüm misafirimize şükran borçluyum” dedi.

 

 

 

 

 

www.alparslandiyari.com olarak yeni çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

“HABER: HARUN SEÇKİN"

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.