VARTO Haber Girişi : 23 Mart 2024 17:25

Varto’da sandık başkanları bilgilendirildi

Varto’da sandık başkanları bilgilendirildi
Muş'un Varto ilçesinde gerçekleştirilen toplantıda ilçe seçim kurulu 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde görev alacak sandık başkanlarına bilgilendirildi.  

ALPARSLAN DİYARI- Varto Kültür Merkezi konferans salonunda verilen seminere, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde ilçe merkezi ve köylerde görev yapacak sandık başkan ve başkan yardımcısı üyeleri, İlçe Seçim Kurulu Müdürü Hamza Dik katıldı. Katılımcılara seçim günü yapılması gerekenleri anlatan İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Neslihan Yenilmez, uyulması gereken kurallar hakkında bilgiler verdi. Yenilmez, “31 Mart 2024 seçimlerinde başkan ve üye olarak seçilmiş bulunmaktasınız. Sorunsuz bir seçim yaşanmasını istiyorum. Burada seçim günü ne yapılması gerektiğini tamamen anlatıyoruz. Kurallara uygun bir şekilde sorun yaşanmadan bir seçimin gerçekleşmesini istiyorum. Hepinize şimdiden başarılar dilerim" dedi.

 

 

 

 

 

Slayt gösterimi eşliğinde bilgilerin verildiği seminer, katılımcıların sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.

 

 

"HABER: HARUN SEÇKİN"

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.